İletişim

Firmamız 16 yılı aşkın süredir soğutma sektöründe faaliyette olup geniş servis ve üretim kadrosuyla hizmetinizdedir. Firmamızın ürünleri ve faaliyet alanları paket tip soğuk su üretim cihazları, vidalı kompresörlü su soğutma cihazları, soğutabilen test cihazları ve yağ soğutma olmakla beraber ağırlık su soğutma cihazları ve makinalarındadır

Su soğutma cihazlarımız çok çeşitli olup 5 ayrı seride bir çok farklı modelde üretilmektedir, 1Kw ile 400 Kw arasında değişen soğutma kapasiteli modelleri paket tip su soğutma cihazlarımız çıkabilmekte, gerçek bağımsız çift devresi sayesinde kademeli soğutma, enerji tasarrufu ve birbirini yedekleme özelliği sağlamaktadır. Standart Fan frekans kontrollü ile Enerji Maliyeti düşmektedir.

Yeni Seri Flash coolpower Serisi Frekans kontrollü Screw (Vidalı) kompresörlü su soğutma cihazlarımız 124 kW ile 1570kW arasında çok geniş bir kapasite yelpazesi sunmaktadır. PID kontrollü bu cihazlarımızda güvenilirliği ve verimi en üst düzeyde tutmak için sektördeki en son teknolojileri kullanmaktayız Tercihe göre su soğutmalı ya da hava soğutmalı üretilebilmektedir.

Screw Kompresörlü Chazlarımızda 4kademeli olarak 25-50-75-100 Kapasite aralığındadır

Frekans Kontrölu ile Çalışan Cıhazlarımız Düşük Frekans ile kalkış yaparak set edilmiş ısıya göre PID kontrol Yaparak ısıyı düşürmeye başlar ısı düştükce frekans düşürerek istenilen ısı elde edilir, 2 üniteli cıhazlarımızda eşit yaşlandırma yapılarak kompresörlerin çalışma saatleri aynı düzeyde olur.

Cihazlarımızdaki Fan frekans Kontrölü ile Kondansazyon Basınçı sabit tutulup Hava Şartarına göre 10-50 Hz arasında Çalışır.

Screw  ve Frekans Köntrölü Cihazlarımızda Elektronik Exp.valf kulanılmaktadır

Cihazlarımızda Kullanılmakta olan Micro işlemci ile Cihazın kontolrolü ve çalıştırılması Yapılmaktadır.  Opereatör Paneli Kullanım Kolaylığı sağlamakta olup Panelde SET ,OF SET,ALARM,GEÇMİŞ ALARMLAR, ISI DERECELERİ,BASINÇ DEĞERLERİNİ ve ÇALIŞMA SAATLERİNİ izlenmekte olup Menü Türkçe ve İNGİLİZCE olarak ayarlanabilinir.

Standart soğutma gruplarının  yanında müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılamak için ürettiğimiz özel cihazlarımız da mevcuttur.  Eğer siz de bizim ürünlerimizi kullanmayı tercih ederseniz internet üzerinden teklif istek formumuzu doldurarak ya da bize bu numaralardan ulaşarak teklif talebinde bulunabilirsiniz.